З інвесторами за руку: навіщо бізнесменам няня?

127

З інвесторами за руку. Утім, не зі всіма. Президентський закон про інвестиційних нянь залишився без змін. Верховна Рада провалила голосування за його скасування. Тож, відтепер закордонні інвестори – з преференціями. Серед них – звільнення від податків та державного мита на ввезення обладнання, знижка на оренду землі і не тільки. Отож, інвестиційна няня – прибутки чи втрати?

Інвестиційна няня залишається. Верховна Рада провалила голосування за скасування закону №3760. А, отже, у іноземних інвесторів тепер – карт-бланш. Робити бізнес в Україні їм буде легше.

Звільнення від податків та державного мита на ввезення обладнання, знижка на оренду землі і не тільки. Преференцій для інвестора тепер чимало. Не менше і нарікань на закон. Народний депутат від Хмельниччини Сергій Лабазюк його вважає несправедливим.

Не у захваті від інвестиційної няні і влада Хмельницького. Заступник міського голови каже, підтримка інвесторів – це добре, утім, підтримувати треба не обраних, а усіх. До прикладу, за допомогою індустріальних парків.

В Хмельницькому, до слова, такий вже є.

В міській раді кажуть, роблять усе, аби Хмельницький розвивав промисловість. Утім, окрім майданчика для будівництва інвесторам пропонувати нічого– бракує законодавства. Пояснюють, у світі індустріальні парки – це ті ж самі пільги. У нас же поки – гола ідея на ентузіазмі.