З нового року у кожній ОТГ Хмельниччини буде свій поліцейський офіцер

Поліція тепер буде максимально наближена до жителів громади

886

На Хмельниччині, вже з початку нового року, приступлять до роботи поліцейські офіцери громад (ПОГ), які безпосередньо відповідатимуть за дотримання правопорядку у територіальних громадах, повідомляє сектор комунікації поліції Хмельницької області.

Офіцерів поліції, які працюватимуть у територіальних громадах, готують на базі Львівського державного університету внутрішніх справ. Там вони вивчають специфіку ведення правоохоронної роботи в громадах, а також знайомляться з узагальненим досвідом вирішення проблем у “глибинці”.

Упродовж останніх тижнів курсанти займалися розробкою власних проектів вирішення нестандартних проблем, які існують або можуть виникнути на ввіреній їм території. Куратори наглядали за їхньою роботою та допомагали їм знайти оптимальний вихід із кожної реальної або уявної ситуації. Таким чином, повернувшись у свої громади, офіцери вже будуть озброєні проти ймовірних нестандартних ситуацій, що можуть виникнути в громаді. Принаймні, озброєні теоретично.

Читайте також: На Хмельниччині впіймали на хабарі голову ОТГ: за яку послугу мали “позолотити ручку”

Презентація проектів проходить не формально, а як справжній екзамен на профпридатність. Розроблені проекти оцінюють не лише львівські викладачі, які навчали курсантів, але й керівництво нашого обласного управління поліції. С цією метою до Львова відряджені начальник управління превентивної діяльності Геннадій Сибіга та начальник відділу дільничних офіцерів поліції ГУНП в Хмельницькій області Вадим Бирко.

Випуск поліцейських офіцерів громад відбудеться наприкінці грудня, і вже з нового року вони приступлять до виконання своїх обов’язків.