З порушеннями та чергами. У Старокостянтинові обирають місцеву владу

732

З порушеннями та чергами. У Старокостянтинівській громаді обирають місцеву владу. Традиційно, виборчі дільниці відкрилися вчасно. Старокостянтинівці голосують без гучних скандалів, але з порушеннями. Виборчі дільниці забезпечені засобами захисту. Їх закупили навіть більше, аніж потрібно. Єдине, кажуть голови комісій, напевно не використають і тих. Явка цього року низька.

Павло Іванович практично відкривав виборчу дільницю. На вибори прийшов у числі перших. Каже, день голосування пропустити не міг. Тим більше, коли обирають місцеву владу.

Та ось обирають, насправді, не всі. Зранку явка рекордно низька. З понад 2 тисяч виборців проголосували кілька десятків.

Вибори у Старокостянтинові – безпечні,засоби захисту закупила міська рада,та більш-менш спокійні. Шуму у місті наводять хіба що п’ять питань від президента.

А ще у цей день, а точніше, й за день до виборів агітація забороняється. Якщо у місті її позабирали, – у селах навпаки. У ПашкІвцях, що всього за кілька кілометрів від Старокостянтинова, при вході до дільниці виборців зустрічають плакати кандидатів. Під самою дільницею черга. Аби проголосувати, люди чекають навіть на вулиці.

Пані Марія на вибори прийшла разом з чоловіком. Каже, обирають краще майбутнє, не для себе, а для дітей.

Зранку у Пашківцях та й у Старокостянтинові голосують переважно сивочолі. Мовляв, з церкви – і одразу на вибори. Після обіду на виборчих дільницях чекають людей середнього віку. Молодь, якщо і прийде, то вже ближче до вечора.