З’їзд Австрійської народної партії .

337

Україна зацікавлена у сильній та єдиній  Європі, яка для нашої держави була і є взірцем демократії. Про це мер Києва Віталій Кличко заявив на з‘їзді Австрійської народної партії, взяти участь у якому Кличка запросив Федеральний канцлер Австрії Себастьян Курц.

Себастьян Курц, Федеральний канцлер Австрії, і Віталій Кличко зустрічаються як старі добрі друзі. Курц особисто запрошував мера Києва, лідера Партії «УДАР» на з’їзд австрійської Народної партії, яку очолює. Народна партія сьогодні – правляча і найбільша партія цієї європейської країни. На думку організаторів з‘їзду, Віталій Кличко «є прикладом для цілого покоління і палким прихильником європейської ідеї та наведення мостів за межами ЄС».

Виступаючи на з’їзді, Кличко ще раз нагадав європейським політикам, що в боротьбі з російською агресією  Україна захищає не тільки свою незалежність. Він також зауважив, що Угода про Асоціацію з ЄС є сьогодні найкращою програмою реформ і перетворень, які повинна втілити Україна.

З’їзд Австрійської народної партії зібрав понад 1300 учасників. Він відбувся напередодні виборів до Європарламенту. І саме напередодні цієї події для України важливо було почути від Себастьяна Курца та інших австрійських політиків слова підтримки її європейських прагнень.