Захист – для жителів громади. Представники нардепа Сергія Лабазюка доставили захисні маски у Розсошу

1562

Маски – для жителів громади. Представники нардепа  Сергія Лабазюка навідались до Розсоші. У громаду привезли засоби захисту у період поширення коронавірусу. Дефіцитний товар розподілять поміж  населенням.  Це вже друга партія засобів захисту в окрузі. : Дві тисячі захисних масок – для потреб громади. Помічники народного депутата Сергія Лабазюка завітали до Розсошанської амбулаторії. Привезли із собою подарунки – такі необхідні тепер захисні пов’язки. Як каже лікар місцевого медзакладу – це вкрай потрібна допомога  під час поширення коронавірусу.

Нині більшість жителів громади дотримуються вимог карантину – не збираються великими групами та не ходять один до одного у гості. А от маска необхідна під час походу у магазин, до прикладу.

Ще декілька тижнів тому у благодійному фонді народного депутата  Сергія Лабазюка розпочалась масштабна робота із пошуку тих, хто зараз займається пошивом цієї продукції. Зробити це було непросто, адже попит на маски шалений, а от матеріал – у дефіциті. Та розуміючи потреби на окрузі, команда нардепа таки зуміла знайти вихід  із ситуації.

Тож частину уже зроблено. Захисні маски плюс утримання від соціальних зв’язків  збільшує вірогідність убезпечення  від хвороби.