Замість дітей – батькові: у Хмельницькому чоловік відсудив аліменти на дітей, які проживають з матір’ю.

266

 Від цієї історії, відверто, був шокований весь наш колектив. Завдяки суду хмельничанка мусить утримувати двох дітей і колишнього чоловіка. Він дивом відсудив аліменти. Чоловік проживає окремо від дружини та дітей, не допомагає фінансово, навпаки, забирає гроші у екс-родини. Наталія Ніколаєва відповідно до рішення суду мусить пів зарплати віддавати Юрію, на решту половини – утримувати себе і двох спільних дітей. 

 Пані Наталя і досі не може оговтатись від того, що трапилось.

 Іще 9 місяців тому у жінки була щаслива родина. Чоловік Юрій і два синочки – 7-річний Владик та 11-річний Сашко. Проблеми були, як і у кожній родині. Утім, в один момент звичайні сімейні чвари переросли у глобальну проблему.

 Квартира, в якій проживала сім’я Ніколаєвих належить Наталії. Тож, благовірного жінка попросила піти. Думала, це вже кінець, утім, як виявилось лише початок. Не довго думаючи, чоловік подав дружину на аліменти.

 Коли дізналася про сюрприз від колишнього, жінка звернулась до адвоката. Роман Рачок розповідає, чоловік безсовісно скористався процедурою спрощення порядку стягнення аліментів. Відповідно до неї, людина пише заяву і одразу отримує судовий наказ.

 Оскаржити судовий наказ насправді важко, каже адвокат. Пані Наталя пішла двома шляхами. Подала заяву за нововиявленими обставинами справи та заяву на визнання судового наказу таким, що не підлягає виконанню. Перший шлях у міськрайонному суді Наталя виграла, а, от, у апеляції програла. Тепер жінка повинна віддавати пів зарплати колишньому благовірному. На половину жити разом з двома ще малолітніми синами.

 11-річний син Наталії та Юрія від вчинку власного батька шокований. На відміну від кровного родича, котрий наразі не працює, хлопчик взався допомагати родині.

 Мама Наталії Галина Йосипівна навіть не стримує сліз. Каже, не розуміє як зять може чинити таке не із донькою, а зі своїми дітьми.

 Чому аліменти має отримувати Юрій, а не Наталія – не ймуть віри й сусіди та родичі.

 Жінки кажуть, не розуміють на яких підставах суд приймає подібні рішення. Готові свідчити – не Юрій, а Наталя утримує малолітніх дітей – чому аліменти у чоловіка? Власне, про це ми вирішили запитати у нього самого.

 Наразі Наталя із адвокатом готують позов в касацію. Паралельно чекають на розгляд іще однієї заяви – на визнання судового наказу таким, що не підлягає виконанню.

 Адвокат жінки каже, ситуація, яка склалася тягне на злочин. Додає, буде рекомендувати своїй клієнтці звертатися до правоохоронців з заявою про шахрайство.

 Чому в суді підтримали сторону Юрія ми вирішили дізнатися із перших вуст і вже звернулися за коментарем. Тож, далі буде.