Зеленський звільнив начальника управління СБУ, який заборонив в’їзд до України московському пропагандисту Шувалову

509

26 червня, до Києва намагався повернутися скандально відомий російський політтехнолог, близький соратник Віктора Медведчука і колишній керівник так званої “фабрики темників” Ігор Шувалов.

Про це йдеться на сайті obozrevatel.com.

Після того, як СБУ заблокувала його в’їзд до України, президент Володимир Зеленський звільнив начальника Департаменту захисту національної державності Служби безпеки Данила Доценка. Про це “Обозревателю” повідомили джерела в правоохоронних органах.

Шувалов прилетів до Борисполя рейсом 5126 “Барселона-Київ”. Під час проходження паспортного контролю виявилося, що його прізвище фігурує в базах даних осіб, які становлять небезпеку для країни. Тому СБУ та прикордонна служба не дозволили Шувалову перетнути державний кордон.

Практично відразу після цього інциденту президент Зеленський підписав указ про звільнення з посади начальника департаменту СБУ Данила Доценка. Як повідомили наші джерела, саме він курував діяльність Служби, пов’язаної із обмеженням права на в’їзд до України іноземців, які становили небезпеку для держави або займалися підривною діяльністю.

До президента Зеленського про повернення російського пропагандиста Ігоря Шувалова звертався Віктор Медведчук.

Джерело.