Життя над прірвою – у Хмельницькому проти ночі під новобудовою стався зсув грунту

161

Замість опорної стіни – провалля. У Хмельницькому вночі під новобудовою стався зсув грунту. Прірва поглинула частину парковки і розійшлася тріщинами. Міські чиновники кажуть, небезпеки для жителів наразі немає. Однак, люди не на жарт занепокоєні. Кажуть, обвал виник через діяльність сусіднього будівництва. Що насправді сталося і хто винен?

Цю подію зафіксували дворові камери відеоспостереження. Пані Аліна  мешкає на 11 поверсі 66-ти квартирної новобудови. Каже гуло так, що аж розплакалися діти.

Аліна не єдиний свідок аварійної ситуації. Сусід з 8 поверху пан Андрій спершу подумав, що це запрацювало поруч розташоване будівництво.

Зсув ставсяпросто під житловим будинком. Там парковка і гаражі.  На щастя, під час події автівок там не було. Місцеві кажуть, прірва утворилася через діяльність впритул розташованого будівництва. Мовляв, 4 роки жили – не тужили, допоки на сусідній ділянці не з’явилася важка техніка. Торік громада постраждалого будинку активно протестувала проти зведення поруч багатоповерхівки.

Зрештою конфлікт вдалося загасити, бо забудовник пообіцяв звести опорну стіну. Однак, місцеві жителі кажуть,  роботи йшли повільно та з порушеннями.

Тим часом міська влада каже,  у тому, що сталося,«БудАльянс» не винен. Мовляв, зсув – це наслідки порушеннь під час зведення саме постраждалого будинку. До слова, аби розібратися в ситуації, міські чиновники створили робочу групу.

Тим часом керівництво компанії забудовника каже, працювали за проєктом і в строки. Ділянка, на якій будують, належить Державній службі зовнішньої розвідки.

Тим часом мешканці постраждалого будинку готові позиватися на забудовника-сусіда до суду.

Щодо тимчасового відселення людей, то питання нині вирішують на комісії ТЕБ та НС.