Зігрій солдата на свята

513

«Зігрій солдата на свята». Напередодні новорічних свят учні та батьки 30-ї школи міста Хмельницького вирішили підтримати українських військових. Кожен школяр написав привітання вояку та придбав подарунок. Їх до нового року передадуть на передову.

Аби солдати на передовій відчули себе потрібними та ще з більшою відвагою і героїзмом боронили українські землі від ворога, у школі № 30 міста Хмельницького батьківський комітет та учні провели благодійну акцію.

Кожна дитина написала теплі слова, які будуть зігрівати душу українських воїнів. Окрім цього, школярі зібрали велику кількість теплих шкарпеток.

Такого роду акції та інші заходи на підтримку військовослужбовців тут проходять повсякчас. Директор навчального закладу каже, таке прагнення допомогти у школі тільки вітається.

Далі цю естафету учні передали іншому навчальному закладі.

А це вже побажання від малечі, котра перейняла естафету та підтримала учнів 30-ї школи.  Директор ДНЗ №54 каже, тільки дізналися про акцію – відразу ж вирішили підтримати. Дітвора власними ручками зробила обереги, а батьки зібрали велику кількість кави.

Тож усі, хто має бажання підтримати українське військо, можуть долучитися до гарної справи малечі.