ЗОЛОТО ХМЕЛЬНИЧЧИНИ

63

Три медалі – на трьох. Спортсмени з Хмельниччини здобули нагороди на чемпіонаті світу з бойового джиу-джитсу.  Двоє хмельничан та шепетівчанин змагалися у столиці у складі збірної команди України. Додому наші бійці повернулися з двома золотими медалями та однією срібною.

У чемпіонаті світу з бойового джиу-джитсу взяли участь 3 спортсмени.  У складі збірної України були і представники Хмельниччини. Шепетівчанин Олександр Карецький здобув золоту медаль у категорії 75+ кг. Він – вихованець Спортивного Клубу Пересвєт місцевої спортшокли. Серед дорослих, у категорії 92+ кг виступав хмельничанин Федір Репков і теж отримав від суддів перше місце. Він виконав норматив заслуженого майстра спорту України. Тренер хлопців каже, задоволений виступом своїх підопічних.

Іще одним переможцем серед юнаків став Антон Марчук – син тренера виборов срібло. В кваліфікації «юніори» на змаганнях  хлопець виступав вперше.

Тренер розповідає, світові змагання мали відбутись іще минулого року. Але, в зв’язку з карантином, захід провели цьогоріч – наприкінці серпня. Відпочивати спортсмени не планують, адже попереду – нові звершення!