ЦЕНТР ВЕТЕРАНІВ ХМЕЛЬНИЦЬКОЇ ПОЛІТЕХНІКИ

53

У Хмельницькому політехнічному фаховому коледжі Національного університету «Львівська політехніка» розпочав роботу ветеранський Центр. Волонтерська робота в цьому навчальному закладі ведеться від початку повномасштабного вторгнення. Викладачі та студенти згуртувалися і всіляко підтримують українських захисників.

Створення Центру ветеранів у Хмельницькій політехніці стало продовженням волонтерського досвіду навчального закладу та активної співпраці з Університетом штату Флорида, який є лідером у підтримці ветеранів у США.

Центр ветеранів надаватиме всебічну допомогу чинним військовослужбовцям і ветеранам бойових дій. Серед них освітні послуги, допомога в працевлаштуванні, психологічна та інша підтримка ветеранів та їх родин.

23 річний Владислав Станкевич – випускник коледжу Національного університету «Львівська політехніка». За освітою бухгалтер, Владислав взяв до рук зброю, щоб захистити Україну.

Владислав проходить курс реабілітації після поранення. Каже,- відкриття таких центрів є важливим для спілкування та підтримки ветеранів.

Американські колеги поділилися досвідом з українськими, щодо надання допомоги ветеранам. Напередодні відбулася зустріч делегації Університету Флориди з керівництвом Хмельницької ОВА, під час якої було досягнуто домовленості про створення ветеранських центрів  в Україні, зокрема, на базі Хмельницького політехнічного фахового коледжу.

На Хмельниччині відкрили 3 волонтерські Хаби при кожній районній військові адміністрації. Хмельницький політехнічний фаховий коледж один з перших закладів освіти в Україні де відкрили ветеранський центр.

Учасники заходу долучилися до конференції  «Програми соціальної підтримки й навчання для ветеранів: актуальний досвід США та перспективи для України». А наприкінці зустрічі гостям з Флориди презентували шеврони та прапор з підписами бійців підрозділу «Месники», що виконують бойові завдання на Курахівському напрямку.

" " " "