Веб-портал використання бюджетних коштів та доступ до відкритих даних та архівів комуністичного режиму. Це – лише незначна частка того, що у нашій країні реалізували завдяки ініціативі «Партнерство. Відкритий Уряд». До цього проекту Україна приєдналась в 2011-му році. За цей час спільно з громадянським суспільством вдалося втілити 3 дворічні плани дій. Сьогодні ж у Хмельницькому презентували пріоритети «Відкритого Уряду» на наступні два роки.
Електронні декларації, електронні петиції, система публічних закупівель “ProZorro” та низка інших. З 2011-го, саме тоді Україна приєдналась до ініціативи «Партнерство. Відкритий Уряд», вдалося реалізувати чимало успішних проектів. Один з них – система електронних торгів арештованим майном.
У повну силу система «Сетам» запрацювала з 2015-го. Електронна площадка, каже державний виконавець, – ефективна, зручна і, що важливо, відкрита для усіх.
Тільки у минулому році через цю електронну площадку реалізували арештованого майна на майже 8 мільярдів гривень. Ефективно працює і система “ProZorro”. Електронний майданчик навіть отримав міжнародну премію у сфері публічних закупівель, а за перші два роки функціонування заощадив 55 мільярдів державних коштів. Ці та ряд інших проектів реалізували завдяки ініціативі «Партнерство. Відкритий Уряд».
За цей час спільно з громадянським суспільством вдалося втілити 3 дворічні плани дій. Сьогодні ж у Хмельницькому презентували пріоритети «Відкритого Уряду» на наступні два роки.
Всього таких пріоритетів – 17. Це – електронні освітні сервіси, упорядкування державних баз даних природних ресурсів, вільний доступ до екологічної інформації та навіть он-лайн карта замінованих територій.