Черги в енергозбуті. Підсумки тижня .

1075

Компанії розділилися – черги утворилися. Вже другий місяць поспіль сервісний центр «Хмельницьенергозбуту» штурмують споживачі. Спершу проблеми виникли у юридичних абонентів, а вже на цьому тижні у побутових споживачів сталася криза. Йдеться про передачу показників лічильників і формування відповідних рахунків за спожиту електроенергію. Черги були такі, що люди втрачали свідомість просто в абонентській залі.   А дехто навіть виявляв суттєво завищені суми на оплату за спожиті кіловати. Енергетики  запевняли, роблять усе що можуть – криза тимчасова і виникла через розподіл Хмельницьобленерго на дві окремих компанії  – постачальника і розподільника електроенергії.

Наприкінці січня аншлаг у сервісному центрі Хмельницькенергозбуту був у юридичних споживачів.

Місяць по тому ситуація повторилася. Абонентський відділ заполонили побутові споживачі.

У залі працює 12 фахівців. Однак, людей настільки багато, що комусь стало зле.

Черга- не єдиний сюрприз. Хмельничанка Майя прийшла до Хмельницькенергозбуту, аби дізнатися – звідки у неї виник борг. Каже, завжди сплачує вчасно.

Тим часом керівники кампанії кажуть, проблему створили ті споживачі, які не хочуть користуватися електронним сервісом.

Після виходу сюжету в ефір до людей у черзі додалися Інтернет-користувачі. В мережі люди активно обговорювали ситуацію, ділилися власним досвідом передачі показників лічильників. Зрештою, думка громади розділилися.

Тим часом керівники Енергозбуту поянюють,  що особистий кабінет належить розподільчій компанії «Хмельницьобленерго». Тож усі питання до них.

Щодо проблем з рахунками, йдеться про борги чи переплати, розподільча компанія гарантує,  надлишок собі не заберуть, тай борги не пробачать. Для того, аби вирішити проблему, потрібна особиста згода абонента.

Енергетики пояснюють, якщо абонент завинив за спожиті кіловати до 1 січня 2019 – сплачувати потрібно у Хмельницькобленерго, а якщо борги виникли після нового року – до Хмельницьенергозбуту. Тим часом в компанії-постачальника кажуть, на березень подоляни вже завинили близько 50 мільйонів гривень. Попри це, доки робота остаточно не налагодилася, механізм «пені» і «відключення» застосовувати не будуть.

 

" " " "