12 липня відзначають всесвітній день фотографа

1602

Фотографія – це унікальне явище. Адже на фотознімках можна відобразити події, що відбуваються, цікаві моменти, красиві місця, улюблених людей, моменти, які ніколи більше не повторяться. Та є люди, для яких фотографія – це не просто захоплення, а ще й професія і навіть мистецтво. Щорічно 12 липня у всьому світі відзначається день фотографа. Цей день вважають своїм професійним святом люди з фотоапаратом в руках, майстри своєї справи, здатні зафіксувати невловиму мить нашого життя і назавжди зберегти її в пам’яті. Наш колега, фотограф та відеограф Роман Судаков розповів про складнощі своєї професії та чому він її обрав.

Робочий день фотографа – не нормований. То зустрічі, то зйомки, а потім обробка фотографій. Одним словом – як білка в колесі. Роман Судаков – хмельницький фотограф та відеограф. Зізнається, в дитинстві мріяв зовсім про інші професії.

Роман каже, великих складнощів в професії немає. Підвести під час зйомки може тільки техніка. Все інше залежить від професійності фотографа.

Хлопець розповів, головна мета фотографа – зберегти емоції людей. Тому для нього особисто, найкомфортніше знімати святкові дійства.

 Професія фотографа завжди потребує фінансових вкладень. Апаратура регулярно оновлюється, з’являється щось нове. За словами молодого фотографа – не важливо з якою фотокамерою ти починаєш, головне – бажання вчитись та використовувати свої знання на максимум.

Ми вітаємо усіх фотографів із професійним святом і бажаємо вам гарних кадрів!

" " " "