25-й ювілейний випуск офіцерів-прикордонників у Національній академії Держприкордонслужби відбувся у Хмельницькому.

1826

27 травня в Національній академії Держприкордонслужби України імені Богдана Хмельницького відбувся ювілейний 25-ий випуск офіцерів-прикордонників. Цього року випускниками стали 237 офіцерів. На урочистості до Хмельницького прибули Голова Держприкордонслужби України Віктор Назаренко, Міністр МВС Арсен Аваков, заступник Голови АП Валерій Кондратюк, народні депутати від Хмельниччини, представники міської і обласної влади. Випуск відбувся у переддень професійного свята – дня прикордонника. До свята військовослужбовці отримали подарунки, яких чекали не один рік. 36 родин прикордонників стали власниками квартир.

25-й ювілений випуск офіцерів-прикордонників відбувся у Хмельницькій Національній академії Держприкордонслужби. Цьогоріч випускниками стали 237 офіцерів. У цей день держава отримала поповнення офіцерськими кадрами прикордонної служби за різними спеціальностями. Зокрема, 45 офіцерів, які навчалися на факультеті підготовки керівних кадрів, 85 молодих офіцерів — із факультету охорони та захисту державного кордону, 76 чоловік — з факультету правоохоронної діяльності, 18 випускників — з факультету іноземних мов і гуманітарних дисциплін, а також 13 офіцерів інженерно-технічного факультету. При цьому, молоді офіцери будуть направлені на всі ділянки державного кордону України, окрім районів проведення антитерористичної операції.

Міністр внутрішніх справ Арсен Аваков у своєму вітальному слові зазначив – сьогодні довіра  до прикордонників серед населення сягає 50%. Каже – це високий показник.

Сьогодні прикордонна академія – це провідний військовий навчальний заклад, що готує професіоналів, які на високому рівні виконують відповідальні завдання з охорони державного кордону України. Незабутнє враження на усіх присутніх залишило прощання випускників з Бойовим Прапором (00053; 00054) академії та проходження урочистим маршем. Цей ритуал завершив офіційну частину чергового випуску офіцерів Національної академії Державної прикордонної служби України.

Та цього дня у прикордонників було подвійне свято. Після церемонії випуску в академії, військовослужбовцям вручили ключі від новеньких квартир. Власне житло неподалік навчального закладу отримали 36 сімей. Постійним гостем у академії є народний депутат України Сергій Лабазюк. Каже, цей заклад є візитівкою Хмельниччини. І дуже гордий тим, що кожного року наша держава поповнюється професійними прикордонниками а держава гідно оцінює їхню службу.

Ключі від новеньких квартир вручив міністр МВС Арсен Аваков. Каже, головне, що система будівництва та видачі житла сім’ям прикордонників має системний характер. Пан Аваков переконаний, прикордонникам набагато легше нести службу, коли вони знають, що вдома є надійний тил. Від себе висловив сподівання, що коштів на будівництво житла для військовослужбовців з кожним роком виділятимуть все більше.

Загалом, на квартирному обліку в загальній черзі перебуває 286 родин прикордонників, з них 70 учасників бойових дій і 22 – позачергових, як ветерани служби.

 

 

 

 

" " " "