51 тисяча посвідчень водія. Регіональний сервісний центр МВС у Хмельницькій області підбив підсумки дворічної роботи 

1289

Електронні черги, камери відеоспостереження та зміна іспитових питань для майбутніх водіїв. Це – лише маленька частина змін, що сталися із реформованими сервісними центрами МВС, які два роки тому замінили МРЕВи. У приміщеннях зробили капітальні ремонти, підхід до надання послуг теж змінили – працюють навіть без обідніх перерв, втім над очищенням попсованої репутації МРЕВів довелося добряче попотіти.

За два роки жодного звернення про корупцію – такий результат у Хмельницькому регіональному сервісному центрі МВС вважають справжнім досягненням. Адже їхній попередник, так званий МРЕВ, мав підмочену репутацію.

Чергу зробили електронною, а побачити як вона рухається можна із дому: відеокамери транслюють відзняте на сайт Головного сервісного центру МВС. А ще позбулися кабінетної системи, перейшовши у формат опен-спейс. Дітям звели окремі ігрові куточки, а дорослим пропонують почитати, чекаючи у черзі. Нині саме такі оновлені центри діють  у Хмельницькому, Старокостянтинові й Кам’янці-Подільському. Ще два у Дунаївцях та Шепетівці оновлять наступного року. Крім стаціонарних в краї запрацював і мобільний сервісний центр.

Нині у сервісних центрах надають більш як десяток послуг. Зокрема, спростили процедуру купівлі-продажу автомобіля.

Так само безкоштовно надають довідку про несудимість. Ця послуга поряд із видачею міжнародного посвідчення водія новинки і для самих працівників сервісних центрів МВС. Та й зі звичними функціями, переконують, впорюватися стало простіше.

Тим паче, що після реформування позбулися прив’язки до прописки. Працюють за так званим екстериторіальним принципом – хмельничанин послугу може отримати у будь-якому сервісному центрі по всій країні.

 

" " " "