Без протестів та перекриття: ринок «Дубове» працює у шатному режимі

2240

Без протестів та перекриття. Ринок «Дубове» знову працює у штатному режимі. Нагадаємо, наприкінці минулого тижня підприємці, котрі торгують на базарі, зупинили рух транспорту по вулиці Купріна. Тоді мітингувальники скаржились на дії керівництва ринку – платний в’їзд на територію та штраф за торгівлю вроздріб. Подробиці конфлікту ми розповідали вам у попередніх випусках новин. Аби прояснити ситуацію, як і обіцяли, ми звернулись із інформаційним запитом до керівництва ринку – відповідь отримали. Більше того, очільник навіть погодився на інтерв’ю.

Ось так – тихо-мирно Дубівський ринок працює від минулого четверга. Підприємці кажуть, сьогодні не мають жодних претензій до адміністрації.

Платний заїзд на територію ринку – одна із головних причин, котра тоді змусила людей перекрити дорогу. Підприємці бідкалися, нещодавно тут навіть для пільгових категорій встановили тариф. Адміністрація ринку від такого нововведення не відхрещується. Кажуть, брати гроші за заїзд на територію ринку, в тому числі і у пільговиків, законодавство не забороняє. Додають, для таких категорій городян тут спеціально обладнали безкоштовну парковку на 60 місць, утримання якої ринку обходиться не мало – не багато – понад 70 тисяч на місяць. Її мало б вистачити навіть для пересічних покупців, якби не одне «але» – тут часто залишають свої автівки жителі мікрорайону.

Що ж стосується самих ринкарів, для них в’їзд на територію – безкоштовний. Всі орендатори торгових площ, котрі офіційно оформили свої стосунки із ринком і мають договір – мають й перепустки, а, отже, вільний доступ до робочого місця.

Як саме реалізовувати торвар – оптом чи вроздріб підприємці мають право вирішувати на власний розсуд. Очільник ринку переконує, претензія підприємців № 2 – штраф у 500 гривень за торгівлю вроздріб це – якась вигадка. Адже, каже, ані він, ані власник подібних вказівок ніколи не давали.

Директор ринку додає, у нього на руках – жодного виписаного штрафу за подібне порушення. Про те, щоб когось оштрафували за торгівлю вроздріб не чули й самі підприємці. Кажуть, інформація звідкись взялася. Звідки – пояснити також не можуть.

Звідки беруться такі плітки, керівник ринку, каже, здогадується. Додає, вони на руку лише одній людині.

Власне, до ритму роботи ринку сьогодні – ані в підприємців, ані в покупців – жодних претензій. Пані Галина, котра під час мітингу скаржилась на адміністрацію, сьогодні дякує їй – і від власного імені, і від імені своїх постійних клієнтів. Каже, останні дуже турбувалися через конфлікт.