Близько 3 випадків за день: хмельничан все частіше дурять у інтернеті

633

Близько 3 випадків за день: хмельничани все частіше стають жертвами шахраїв. В основному їх дурять у інтернеті. Люди купують товар, та його не отримують. Адже серед онлайн продавців – чимало тих, хто хоче, вміє і знає – як, не працюючи, збагатитися. Насправді, хитромудрих способів  чимало. Розповідаємо про основні. А ви запам’ятовуйте, адже, як твердять копи, попастися на гачок шахраям може кожен – незалежно від освіти, віку, статі чи навіть посади.

2-3 випадки за день. Хмельничан все частіше дурять у інтернеті. Люди більше купують онлайн, тож, шахраї активізуються. Правоохоронці фіксують усе нові і нові способи інтернет-махінацій.

Липовий папірець вам скидають або диктують номер накладної – ви, ніби певні, товар відправили, утім, насправді усе не так. Розрахувавшись за покупку, її ви ніколи не побачите.

У поліції наголошують, одну людину надурити шахраї можуть двічі. Тому, аби не втрапити у халепу, радять для інтернет-покупок мати окрему банківську картку.

Маючи номер картки та телефону шахраї мало того, що отримають кошти за товар – в подальшому можуть зняти і решту ваших накопичень. Так само всю суму можуть отримати завдяки звичайного мобільного додатку. Якщо вам телефонують, представляються працівником банку і пропонують таким чином убезпечити свої заощадження – у жодному разі не вірте.

Лише у вересні в краї вже два подібних випадки. Правоохоронці радять перевіряти кожен дзвінок від ймовірних банкірів. Багато для цього не треба – просто перетелефонуйте у банк. Якщо вже так трапилося, що не догледіли – звертайтеся з заявою у поліцію. Аби заява не була безпідставною – зберігайте квитанції, переписку і навіть пишіть розмови. Адже інакше шахрая досить важко зловити.

" " " "