Чи така жертва Гула, як він себе позиціонує? Підсумки тижня .

3397

Замах на життя колишнього директора палацу творчості скоїли днями. Пан Гула запевняє – у нього стріляли з мисливської зброї. На щастя Володимир Гула залишився не ушкодженим і вимагає справедливості. У нападі звинувачує свого сусіда. Закидає йому ще й вимагання грошей. Вікторія Земба поспілкувалась із поліцією та сусідами колишнього директора хмельницького палацу творчості. Подробиці, які вона дізналась – вас дуже здивують. Чи така жертва Гула, як він себе позиціонує?

Ми вирішили поспілкуватись із сусідами пана Гули та дізнатись чим він їм так не догодив. Дружина Олексія Ігнатьєва, якого власне Володимир Гула звинувачує у замаху, розповіла нам історію знайомства із своїм новим сусідом.

Власне через світло і виник конфлікт між сусідами. Адже у будинку, який придбав пан Гула, немає електроенергії. Сусіди, сім’я Ігнатьєвих, на своєму подвір’ї встановили трансформатор, про що свідчать наявні дозвільні документи. І коли Володимир Гула хотів підключитись до сусідського електропостачальника – ті запропонували йому взяти дольову участь в утриманні підстанції.

Поліція перевірила покази обох сторін. І виявили, що вимагання ніякого не було, а пан Гула просто хоче безоплатно користуватись чужою власністю. От після цього і почалось найцікавіше. Володимир Гула не витерпів того, що поліція не стала на його сторону та почав з’ясовувати стосунки у власному стилі.

Після своєї відпустки Володимир Гула продовжив тероризувати сусідів.

Чоловік Марини намагався втихомирити пана Гулу, та марно. Як саме спілкувався пан Гула із чоловіком жінка записала на телефон.

Виявляється такий тон розмови для пана Гули цілком нормальний. І хоч він звик фільмувати чи не кожен свій крок та ділитись цим у мережі Фейсбук, та до відбору відео, який представляє на загал підходить досить вибірково. З його слів – саме до нього використовували ненормативну лексику.

 Вкрай добре вихований!

 І от власне кілька днів тому Володимр Гула звинуватив Олексія Ігнатьєва у замаху на вбивство. Пан Гула стверджує – у нього стріляли картеччю з мисливської рушниці. Та от поліція на місці, так званого злочину, не виявила ані рушниці, ані слідів картечі.

Тож хто і з чого стріляли по Володимиру Гулі? Поки що не зрозуміло. А тим часом Мирина Ігнатьєва продовжує жити у страху. Адже не знає, що ще вигадає її новоспечений сусід.

 Усі звернення в поліцію від обох сторін конфлікту мають бути розглянуті впродовж десяти днів. Та от чи зможуть правоохоронці вплинути на екс-директора?

" " " "