Чому Арсен Аваков приїхав на Хмельниччину зі своїми ЗМІ?

961

Хмельниччину відвідав Арсен Аваков. Міністр внутрішніх справ завітав на відкриття кінологічного центру. На превеликий жаль, побачити на власні очі усі красоти нового об’єкту журналістам краю не вдалося – їх не запросили. Із власних джерел нам стало відомо, МВС привезло своїх кореспондентів. Чужих не покликали, скоріше за все, аби не задавали зайвих питань. Одне із найболючіших на часі – смерть херсонської журналістки і громадської активістки Катерини Гандзюк. Вона – не єдина наша колега, смерть якої, здається, не розслідується. Отож, про візит Арсена Авакова на Хмельниччину очима прес-служби головного управління Нацполіції , котра люб’язно поділилася відео .

Подія загальнодержавної ваги – на Хмельниччині відкрили оновлений кінологічний центр. За задумом він стане місцем координації взаємодії кінологічних служб усіх силових структур країни.

Для цього в оновленому кінологічному центрі є все необхідне. Тренувальний майданчик облаштували за європейськими стандартами. Принаймні в цьому переконують в поліції. Тут, кажуть, і спеціальні тренажери для чотирилапих, муляжі автівок і навіть житлових приміщень. Це – майже все, що треба для якісного навчання хорошого службового пса. Єдине чого бракує – це власний став. Його планують облаштувати в майбутньому.

На відкриття кінологічного центру особисто завітав і Міністр Аваков ,і голова Нацполіції Сергій Князєв. Останній переконує, такий навчальний заклад – не забаганка, а необхідність, адже роль службових собак в повсякденній роботі поліції переоцінити не можливо.

Сергій Князєв не приховує, приїхав особисто, аби віддати належну шану тим, хто щоденно працює над вихованням службових собак.

Якщо поліцейських-кінологів своєю увагою і голова Нацполіції, і Міністр не обділили, то журналістам доступ «до тіла» не дали. Представників як місцевих, так і деяких центральних ЗМІ на зустріч не запросили. Із власних джерел нам стало відомо, МВС привезло своїх кореспондентів. Чужих не покликали, скоріше за все, аби не задавали зайвих питань. Одне із найболючіших на часі – смерть херсонської журналістки і громадської активістки Катерини Гандзюк. Вона – не єдина наша колега, смерть якої, здається, не розслідується. Нагадаємо, 15 березня 2015 року у місті енергетиків вбили редакторку газети «Нетішинський вісник» Ольгу Мороз. Винних досі не знайдено.