День молоді в Гвардійській ОТГ.

1808

Вихідними уся Гвардійська об’єднана територіальна громада святкувала День молоді. Жителі кожного селища, що входять до складу ОТГ, приїхали із презентацією власних виробів. Все, що приготували господині, виросло на землі. Також присутніх розважали різноманітними виступами та розігрували цінні подарунки.

Українське село – місце, де справді вміють святкувати. Вже за доброю традицією жителі Гвардійської ОТГ влаштували з нагоди Дня Молоді  насичену  розважальну програму. У першій частині виступали діти з дитячих садочків сіл Гвардійське та Райківці. Запросили на виступ і ансамбль «Водограй».

У громаді приділяють значну увагу молоді, а особливо намагаються зробити цікавою розважальну програму для них у святкові дні. Підростаючому поколінню такі заходи подобаються. Кажуть, завжди добре побути з родиною разом, без домашнього клопоту.

До організації свята підійшла відповідально. Окрім виступів підготували безкоштовну лотерею. Участь в якій взяло півтисячі людей. Окрім безлічі корисних подарунків розіграли і головний приз – порося. Щасливим власником його став ось цей молодий юнак. Та навіть ті, хто залишився без головного виграшу, не засмучувалися. Повітряні кульки та найулюбленіші ласощі літа – морозиво – отримали усі. Їх за доброю традицією організував для гостей дійства – народний депутат України Сергій Лабазюк.

Після закінчення святкової програми усі пригощалися домашніми стравами. Господині із кожного селища громади готувало найсмачніше, а, головне, із тих продуктів, які виросли на рідній землі.