До Дня святого Миколая АТ «Хмельницькобленерго» провело благодійну акцію

783

 Того погожого дня енергетики краю стали Миколаями. У святковий день працівники АТ «Хмельницькобленерго» завітали до вихованців Вовковинецької гімназії-інтернату, Меджибізького ДБ-інтернату, Солобковецького навчально-реабілітаційного центру та Голенищівської спеціальної школи. Своєю турботою вони охопили понад дві сотні дітей.

 Цьогорічний святковий день напевне запам’ятається вихованцям як один із найщасливіших у їхньому житті. Адже «помічники Миколая» привезли і вручили їм саме те, про що вони так щиро просили у своїх листах.

 Позаду в енергетиків майже місячна підготовка: від отримання дитячих листів із бажаннями та збору добровільних внесків усіх охочих працівників Товариства (а це — понад 189 тисяч гривень!) — до придбання, пакування, оформлення подарунків. Позаду — напружені, але такі щемливо-хвилюючі клопоти, коли кожну «вільну» у щільному робочому графіку хвилину фахівці АТ «Хмельницькобленерго» віддавали оцій майбутній світлій миттєвості, цьому тріумфу Добра і Щастя…

 У дитячих очах енергетики краю запалили іскринки радості та дійсно подарували свято! Адже отриманий бажаний подарунок, про який дитина написала у листі святому Миколаю, буде тішити їй серце та сповнить душу надією!

 Подарунки і справді особливі. До формування кожного енергетики краю підходили з любов’ю та турботою. Хотіли одного – подарувати дітям диво.

 Розчулені й самі енергетики. Дивлячись на осяяні радістю дитячі обличчя, на рученята, що тягнуться до таких омріяних подарунків, кожен із них розумів: їхні спільні зусилля не були марними!