До Хмельницького завітали старобільські боксери

893

«Схід та Захід разом». Хмельницькі боксери обмінюються досвідом з колегами зі Старобільська. Спортсмени з міста-побратима прибули учора, 25-го липня, та гостюватимуть у нас до кінця тижня. За цей час встигнуть помірятися кулаками з хмельничанами, навідатися у Городок та навіть познайомитися з Кам’янцем-Подільським.

Обмін досвідом та мандрівка Поділлям. На гостину до хмельницьких боксерів завітали старобільські. Шестеро бійців на чолі з тренером прибули на запрошення тутешніх спортсменів. Останні, до слова, запросили колег з міста-побратима у рамках акції «Схід та Захід разом», мовляв, де б ми не жили – ми рівні.

Хоча Хмельницький та Старобільськ «породичалися» майже чотири роки тому, тамтешні боксери до нас ще не приїздили. Цьогорічний візит, по суті, – дебютний, втім, запевняють гості, враження – тільки позитивні.

А повчитися насправді є у кого. Марія Боруца, до прикладу, нещодавно підкорювала чемпіонат Європи. У Софії дівчина дійшла до фіналу, втім зупинилася за крок до золота.

Наполегливість та тренування, зізнається боксерка, – весь секрет успіху. У старобільських колег, каже, ці складові перемоги не забрати.

І себе показати, і на інших подивитися приїхав Артем Дроговоз. З Хмельницького, сподівається боксер, додому повернеться з цінним досвідом.

Та не боксом єдиним, звісно. Окрім обміну досвідом, гостям зі Старобільська представлять Хмельниччину культурну. Спочатку покажуть Городок, а потім проведуть екскурсію у Кам’янці-Подільському. Втім перше знайомство все таки було з самим обласним центром. У перший же день гості ходили у кіно, а окрім того, прогулялися вулицями міста.