Альтернатива капусті або лелеці. Віднедавна у Хмельницькому міському перинатальному центрі запрацювало відділення репродуктивних технологій. До цього пари, котрі не могли завагітніти, їздили на ЕКО-запліднення до Києва, Львова чи інших міст України. Відтепер стати щасливішим на немовля можна у рідному місті.
Знайомтеся, це – Ігор та Валентина. Днями їх сім’я стала щасливішою на немовля.
А ось народження нового життя Ігор бачив на власні очі.
Нове життя з’явилося і у сім’ї Зоряни. І відтоді, каже молода мама, центр всесвіту для них змінився.
Та, не усім лелека приносить згорток щастя. Щороку кілька сотень пар тільки у нашому місті не можуть завагітніти. Вирішувати цю проблему взялися у Хмельницькому міському перинатальному центрі. Віднедавна там запрацювало відділення репродуктивних технологій.
До цього пари, котрі не могли завагітніти, їздили на ЕКО-запліднення до Києва, Львова чи інших міст України. Відтепер зробити це можна у рідному місті. Розпочинається процедура з паперів, потім – етап підготовки.
А далі, власне, саме штучне запліднення. Обійдеться воно у 15 тисяч гривень, щоправда більше, менше або ж стільки ж коштуватиме етап підготовки. Це, до слова, у рази дешевше, аніж у інших містах, адже у середньому по Україні таке задоволення вартує щонайменше 30 тисяч. У Хмельницькому ж відділення репродуктивних технологій повністю запрацює з 24-го жовтня. Саме відтоді кожна пара, котра не могла завагітніти, може стати щасливішою на немовля.