Фестиваль вуличного футболу 3 x 3 триває

2240

Три етапи турніру, близько двох десятків команд-учасниць та призовий фонд у 20-ть тисяч гривень. У Хмельницькому триває фестиваль вуличного футболу 3*3. 

Три етапи турніру, близько двох десятків команд-учасниць та призовий фонд у 20-ть тисяч гривень. У Хмельницькому триває фестиваль вуличного футболу 3*3. Започаткували змагання минулого року, щоправда тоді переможця визначали у одне коло. Цьогоріч схема змінилася. Перше коло турніру відбулося на День Конституції України, друге – у кінці липня, а фінальне заплановано на День Незалежності. Власне, за підсумками трьох етапів і визначать чемпіона фестивалю. Більше про екватор турніру – дивіться далі.

https://youtu.be/cBrHLFWWyF8

«Авангард», «Фаворит», «Титан» та «Спортлідер». Ці та ряд інших команд беруть участь у другому фестивалі вуличного футболу 3*3. Започаткували змагання минулого року, щоправда тоді переможця визначали у одне коло. Цьогоріч схема змінилася. Перший етап турніру відбувся на День Конституції України, другий – у кінці липня.

Ще один «плюс» цьогорічного фестивалю – три етапи. Якщо минулого року команда не змогла приїхати – як кажуть, залишалася поза грою. Цьогоріч – ситуація абсолютно інша. Заявки на участь можна подавати на будь-який етап та, при цьому, навіть, претендувати на призи.

Власне, так і зробили авангардівці. У першому етапі команда участі не брала. Тепер впевненими перемогами наздоганяють упущені залікові бали.

На перемогу у турнірі сподіваються і малі спортлідери. Кажуть, командна гра та відпрацьовані комбінації у цьому – допомога. Перші кроки до омріяного золота хлопці вже зробили. Попередньо, спортлідери здолали команду титанів.

" " " "