ФОРУМ ОСВІТНІХ МОЖЛИВОСТЕЙ

561

Стажування на Міжнародній Космічній станції чи грант на навчання у найкращих вишах. Про це і не тільки спілкувались учні 10х та 11х класів та організатори Форуму Освітніх Можливостей. Зустріч відбулась у приміщенні Молодіжного Центру. А гібридний формат заходу дозволив приєднатись багатьом учням, учителям та спікерам.

Молодіжний Центр зібрав майбутніх випускників шкіл Хмельницької територіальної громади аби розповісти про нові освітянські проєкти, такі які Мала Академія Наук України.

До заходу онлайн долучились представник МАН Іван Антонюк та менеджерка Київського осередку Української Академії Лідерства Катерина Ганус. Спікери презентували низку проєктів, до яких можуть приєднатись учні середньої та старшої школи.  Свої ідеї презентувала і міська рада.

Найбільше абітурієнтів та учасників наукових конференцій саме з Хмельницької області. Організатор форуму каже, молодих науковців постійно  більшає, тому вірить, що у майбутньому Хмельницький стане освітнім центром в Україні.

Серед присутніх також учні шкіл міста та громади. Багато хто прийшов сюди щоб дізнатись – як приєднатись до таких проєктів як «Барабука», «Агенти Змін» тощо.   Наприклад,  в останньому  пропонують молоді реалізувати власні ідеї для громади, як-от туристичний додаток, курси навчання та навіть мурали. Освітянські проєкти презентували і запросили до співпраці Хмельницький національний університет і Хмельницький Університет  Управління та Права.

" " " "