Футбольний сезон – відкрито!

1479

Подоляни проти металургів. У Хмельницькому стартував новий футбольний сезон. Учора, 18-го липня, на головній спортивній арені міста «Поділля» приймало запорізького «Металурга». Перемога у цьому матчі, як повітря, була важлива що одній, що іншій команді, адже визначала, хто пройде до наступного етапу Кубку України.

18-го липня, на головній спортивній арені міста стартував новий футбольний сезон. У домашньому поєдинку хмельницьке «Поділля» приймало запорізького «Металурга».

Насправді, запорізька команда сформувалася лише рік тому. Вони – молоді, втім перспективні. Цьогоріч металурги тільки стартують, а  хмельницьке «Поділля» стало першим суперником на професійному рівні.

Виграти у першому матчі цьогорічного сезону, як повітря, було важливо що одній, що іншій команді. Це тому, що перемога  надавала перепустку до наступного етапу Кубку України. У першому таймі визначити, хто пройде далі було складно, а ось у другому всі крапки над «і» розставили металурги.

Саме воротар хмельничан двічі виймав м’яч з сітки воріт, суперники – жодного. А це означає, що боротьбу у Кубку продовжать запорізькі гості, а «Поділля» готуватиметься до Чемпіонату України у другій лізі.

" " " "