Голова Хмельницької облради Віолета Лабазюк перебуває з робочим візитом у Вашингтоні

346

Голова Хмельницької обласної ради, Віолета Лабазюк, знаходиться з робочим візитом у Вашингтоні у рамках проведення “Ukrainian Week”. Цей захід, підтриманий Українським кокусом Палати представників Конгресу США, спрямований на зближення українського та американського народів, а також на посилення співпраці між країнами. Віолета Лабазюк підкреслює важливість підтримки України в умовах російсько-української війни, що триває понад два роки, і висловлює подяку за допомогу цивілізованого світу. 

“Ukrainian Week” включає різноманітні заходи, такі як Молитовний Український Сніданок, Форум економіки, інвестицій та відновлення України, Виставка проєктів підтримки та Гуманітарний Форум Україно-американського партнерства.

У робочій поїздці до Вашингтона делегація зустрічалася з конгресменами США, аналізуючи ситуацію в Україні і обговорюючи можливості подальшої американської підтримки. Голова обласної ради підкреслює важливість послідовної підтримки в боротьбі за незалежність та територіальну цілісність України з боку американських партнерів.

Делегація також бере участь у прес-конференції та взаємодіє з експертами The Heritage Foundation, визначеною як впливовий дослідницький інститут в США. Голова обласної ради підкреслює важливість економічної стійкості для України та зазначає, що сильна економіка є ключовим фактором в підтримці обороноздатності та перемоги над російським агресором.

" " " "