ГРОШІ ЗА ВАКЦИНАЦІЮ

242

Прискорити темпи вакцинаціїї держава вирішила гривнею. По тисячі пообіцяв Президент кожному щепленому українцю. Заодно підтримати креативну, спортивну і транспортну галузі, які найбільше страждають від карантинних обмежень. За обіцяні гроші можна подивится кіно, сходити до музею, або ж придбати квиток на подорож Україною потягом чи літаком.

Центр вакцинації у Хмельницькому на Володимирській. У черзі чуємо розмови про “президентську тисячу.” Але не гроші спонукали отримати щеплення, – переконують люди на камеру.

Окремі хмельничани сприйняли ініціативу Президента як підкуп. Кажуть, гроші не вплинуть на їх рішення.

Центр вакцинації працює у звичному режимі. Лікарі особливого ажіотажу не помітили.

Платникам податків “президентська тисяча” обійдеться у 3 мільярди гривень. Їх виділять вже до кінця року, стільки ж – на початку наступного. Гроші надійдуть через додаток “Дія”. Використати їх можна буде на авіа чи залізничний квитки,  абонемент у спортзал чи похід до театру.

Для тих хто не користується додатком “Дія”, а це переважно люди похилого віку, держава шукає альтернативні шляхи фінансування . Також, поки-що не відомо, у яких саме розважальних закладах можна буде скористатися “президентськими” грошима.