Хмельничани – одні з кращих джитсерів країни

1087

Краса, сила та грація. Нещодавно у столиці відбувся чемпіонат України з бразильського джиу-джитсу. Участь у турнірі взяли юнаки, юніори, діти та дорослі, загалом кілька сотень бійців з різних куточків країни. Хмельниччину на всеукраїнському рівні представляли майже два десятки спортсменів.

З чемпіонату України з бразильського джиу-джитсу Максим Янюк повернувся срібним призером. Чому програв у фіналі – знає, більше того, якби довелося змагатися ще раз, то неодмінно би виборов титул чемпіона.

Святослав Журавський став бронзовий призером. У півфіналі, каже джитсер, програв сильнішому супернику, втім не розчаровується. Для першого у його житті чемпіонату України це – досить непоганий результат.

Хмельниччину на всеукраїнському рівні представляли майже два десятки спортсменів. На усіх наші спортсмени вибороли дев’ять нагород – дві золотих, чотири срібних та три бронзових. Це, до слова, високий показник, адже участь у турнірі взяли юнаки, юніори, діти та дорослі, загалом кілька сотень бійців з різних куточків країни.

Та навіть попри таку конкуренцію, усі бійці виступили гарно, а головне, каже тренер, набули дорогоцінний досвід.