Хмельничани стали кращими у панкратіоні

1569

Давня Греція сьогодні. У Чернівцях відбувся чемпіонат України з панкратіону, давнього бойового мистецтва, що поєднує боротьбу та кулачний бій. Традиційно, змагання не обійшлися без участі хмельничан. Більшість з них, до слова, вибороли звання чемпіонів і тепер у складі української збірної готуються до турніру світового рівня.

На кілька днів Чернівці перетворилися у Давню Грецію. Це тому, що саме там пройшов чемпіонат України з панкратіону. Традиційно, змагання не обійшлися без участі хмельничан.

Один з них – Дмитро Лобода. У свої 10-ть він виборов титул чемпіона України з панкратіону, більше того у двох версіях – традиційній та у шортах.

Чемпіонат України з панкратіону проходив у трьох версіях. Якщо Дмитро Лобода став кращим у шортах та традиційній, то Тимофій Тетля виборов звання чемпіона у кімоно.

Та все ж хмельницьким бійцям дібратися до чернівецького п’єдесталу вдалося. Велика заслуга у цьому, кажуть юні спортсмени, належить тренеру та його цінним настановам.

Зовсім скоро ці настанови бійцям знову знадобляться, адже вже у вересні у складі української збірної вони виступатимуть на чемпіонаті світу у Білорусі.