Хмельницькі правоохоронці вчергове відправились на Схід.

1345

 

 

Хмельницькі правоохоронці вчергове відправились на Схід. 35-ро спецпризначенців мають змінити своїх колег, котрі, відслуживши 2 місяці, вже в середу повернуться додому. За традицією провести поліцейських у добру путь прийшли рідні, близькі та керівництво. Наша знімальна група також побувала на традиційних урочистостях.

Хмельницькі правоохоронці вчергове вирушили на Схід. 35-ро спецпризначенців протягом 60-ти діб нестимуть службу у Донецькій області.

Серед команди, котра сьогодні уже перебуває у зоні АТО, чимало – бувалих – тих, хто із буднями в воєнній зоні давно знайомий. Хоча є й ті, котрі на Схід відправились уперше. Пані Ольга серед таких. Єдина жінка у цій ротації, каже, інтуїтивно відчуває – все буде добре.

Позитивно налаштований і колега пані Ольги – Олександр. Чоловік розповідає, до зони АТО також відправляється вперше. Додає, раніше просився, утім, поїхати не виходило. Нещодавно став батьком – вдруге. Донечці – лише 4 місяці. Вона разом із 6-річним братом та матусею також приїхала провести татка.

Додому дана команда правоохоронців повернеться вже за два місяці. Попередню ж ротацію спецпризначенців із почестями зустрінуть у середу.

 

" " " "