Хмельничан запрошують на благодійний Вечір французької музики: буде атмосферно та романтично

121

18 вересня в Хмельницькій філармонії відбудеться Вечір французької музики зі спеціальною програмою «Saison de velours».

Початок о 17:00, повідомили організатори Український Мистецький Фронт.

На сцені виступатиме команда професіоналів джазу зі спеціальною програмою «Saison de velours» (Оксамитовий сезон). Програма складатиметься з творів Рішара Гальяно, Мішеля Леграна, Джанго Рейнхардта, Юбера Жиро, Стефана Грапеллі та ін.

«Зовсім не обов’язково їхати в Париж, щоб насолодитися французькою атмосферою! Маємо ідею, як провести вечір у рідному місті, але відчути себе посеред Монмартру. Це буде більше, ніж просто концерт, це буде вибух французької романтики! Ми відтворимо атмосферу Парижа. Жодного плану, розслабляємося і відпочиваємо! Музиканти подарують гостям коктейль з неймовірної суміші класичних французьких творів із вкрапленнями джазових імпровізацій та шаленого драйву у стилі мануш. На сцені – чисто чоловіча команда!», – запрошують організатори.

Також вони називають п’ять причин, чому необхідно відвідати концерт «Ville de l’amour»: на вас чекає романтичний вечір з літнім дрес-кодом для “white party”; звучатимуть найвідоміші шлягери французького кінематографу, циганський стиль мануш; запрошений спеціальний гість вечора; це буде не банальний джаз, а концептуальний концерт із спеціальною програмою, де пересікатимуться шлягери поколінь – від Леграна до сучасних проектів, як ZAZ; кошти з кожного квитка будуть спрямовані на підтримку Медичного корпусу Львівщини (АЗОВ).

Зібрані гроші передадуть на потреби Медичного корпусу Львівщини, який сприяє забезпеченню окремого полку спеціального призначення А30B.

Квитки за посиланням
concert.ua/uk/event/vechir-francuzkoyi-muziki-ta-atmosferi-khmelnytskyi
                                                                                                                                                                                                      Для військових вхід вільний.
Ті, хто не зможе відвідати концерт, але хоче долучитись до допомоги військовим, можуть зробити це за посиланнями.

Лінк для донатів:
Приват-Банк
https://tinyurl.com/JAZZ-PRIVATBANK

MONOBANK
https://send.monobank.ua/jar/F6hAjTrXv

PayPal:
AFofUkraine@gmail.com