Сучасне обладнання отримала Волочиська лікарня.

1066

Сучасне обладнання  – для пацієнтів лікарні. У Волочиському медзакладі  з’явився портативний ендоскоп.  Прилад дозволяє робити точні обстеження, що значно спростило огляд хворих. За десять днів роботи ендоскопом вже обстежили близько двох десятків пацієнтів. 

 Невеликий, сучасний та дуже потрібний у роботі. Так про портативну установку відгукуються медики ЛОР-відділення Волочиської  лікарні. Прилад лише недавно з’явився на озброєнні лікарів,  а ним вже встигли оглянути більше як десяток хворих.

 На процедуру огляду погоджуються і діти. Ним, запевняють працівник ЛОР-відділення, можна обстежувати  маленьких пацієнтів від трьох років.

 Огляд портативним ендоскопом робитимуть не лише для діагностики, а й після оперативних втручань,кажуть лікарі. Усі дані прикріпляють до карти пацієнта. Обстеження  ендоскопом у Волочиській лікарні безкоштовне та займає не більше ніж 5 хвилин.

 Сучасний прилад в лікарні придбали за рахунок державної субвенції, яка надійшла  для громади за сприяння народного депутата України Сергія Лабазюка. Вартує новинка більше ніж 70 тисяч гривень.

" " " "