Казковий світ – сонячних дітей.

849

Малюнки та скульптури. 10 травня у Хмельницькій школі образотворчого та декоративно-прикладного мистецтва презентували роботи дітей з особливими потребами. Двісті двадцять шість творів підготувало дев’ятеро учнів.  З яких 189 – це малюнки та 37 – скульптури ручної роботи. Значну частину займають портери найрідніших – матусь. Також є пейзажі і фантастичні персонажі.

Значну частину цих творів підготував Лев Бабенко. Він вже більше року займається у інклюзивному класі при дитячій школі образотворчого та декоративно-прикладного мистецтва. Любить малювати з дитинства. Каже, найбільше надихає навколишній світ.

Окрім малювання активно займається й іншими справами. У всіх починаннях школяра підтримує мати.

Художній клас розпочав свою роботу у лютому минулого року. Нині там навчається дев’ятеро дітей. Та прийняти тут можуть набагато більше учнів. Ба більше – запрошують долучитися до творчого розвитку усіх дітей у нашому місті.

Власне від її ініціативи і з’явився інклюзивний клас у Хмельницькому. Тут педагоги навчають дітей опановувати різноманітні техніки та використовуючи усі можливі матеріали. Кулькові ручки, олівці і фломастери, пластилін і навіть глина – все стає у пригоді, коли справа доходить до самовираження.

Виставку «Казковий світ» можна переглянути до десятого червня.