Кожен бажаючий може зареєструватися на пробне ЗНО.

958

Кожен бажаючий може спробувати свої сили в незалежному оцінюванні. З 8 січня стартувала реєстрація на пробну сесію. Зробити це можна на сайті Вінницького центру оцінювання якості освіти, куди підпорядкована наша область. Цьогоріч у центрі очікують більше бажаючих пройти перевірку знань, ніж минулими роками.
З 8 по 31 січня кожен охочий може зайти на сайт Вінницького регіонального центру оцінювання якості освіти та зареєструватися на пробне ЗНО. Воно за умовами та складністю буде таким же , як і на основній сесії, кажуть методисти центру. А перевірити свої знання можна буде навесні. Про час та місце проходження тесту учаснику повідомлять в особистому кабінеті.
Пробне оцінювання дає гарну нагоду адаптуватися до умов основної сесії. Також перевірити свої знання можна тестами у режимі онлайн. Цьогоріч у регіональному центрі оцінювання якості освіти очікують більше охочих пройти ЗНО, адже до випускників шкіл додалися студенти ПТО та закладів I – II рівня акредитації.
Реєстрація на основну сесію ЗНО розпочнеться з 5 лютого і триватиме до 25 березня. Перед початком основного випробування методисти радять ознайомитися з умовами опрацювання завдань. Адже через неуважність абітурієнт може позбутись балів.
Вартість пробного ЗНО для учасників із Вінницької, Житомирської та Хмельницької області складає 132 гривні.

" " " "