Фестивальне життя, перша медична допомога та рівні можливості для всіх. У Хмельницькому визначили кращі практики з досягнення цілей сталого розвитку. Участь в обласному конкурсі взяли майже півсотні робіт. Це – напрацювання освітніх закладів та громадських організацій зі всієї Хмельниччини. Кожна із заявок повинна відповідати хоча б одній з 17 цілей сталого розвитку. Ще кілька вимог – інноваційний підхід, практична реалізація та значимість для суспільства.
Подолання бідності, голоду та якісна освіта. Це – лише три, а насправді цілей сталого розвитку – 17. Стільки глобальних напрямків ООН визначила у 2015-му році. До 2030-го над їх реалізацією працюватимуть майже 200 країн, Україна у тому числі. Хмельниччина на тлі держави не пасе задніх. У нас, до прикладу, провели конкурс «Змінюй світ: досягай 17 цілей сталого розвитку» та визначили кращі практики. Перше місце зайняв Андрій Зоін з проектом «Фестиваль для усіх» або ж доступність фестивального життя для візочників.
Ця ідея стала найкращою серед півсотні поданих на конкурс. Проекти, до слова, – напрацювання освітніх закладів та громадських організацій зі всієї Хмельниччини. Кожна із заявок відповідає хоча б одній з 17 цілей сталого розвитку. До прикладу, робота кам’янчан «П’ять хвилин рятує життя», спрямована на досягнення третьої цілі – міцне здоров’я та благополуччя.
До конкурсних проектів було ще кілька вимог – інноваційний підхід, практична реалізація та значимість для суспільства. Ідея пані Наталі «Рівні можливості для всіх» не просто відповідає умовам, а реально працює.
Тепер, сподівається пані Наталя, її ідею підхоплять інші, бо ж переконана, – змінювати світ потрібно кожному, а для цього необхідно досягти 17 цілей сталого розвитку.