«КУЛЕМЕТНИК З ТВОРЧОЮ ДУШЕЮ»

134

В останню дорогу хмельницька громада провела солдата Романа Романюка. Військовослужбовець загинув під час виконання бойового завдання на Бахмутському напрямку. Йому назавжди буде – 41. Вдома на Романа чекали батьки, дружина та двоє малолітніх доньок. Поховали Героя на Алеї Слави, що в мікрорайоні Ракове Хмельницького.

Десятки людей прийшли попрощатися із солдатом 10 окремої гірсько-штурмової бригади «Едельвейс». Серед них рідні, друзі, однокласники.

Після закінчення Шарівської загальноосвітньої школи Роман вступає до Кам’янець-подільського аграрно-технічного технікуму, продовжує навчання у Хмельницькому національному університеті. Захоплюється автомобілями, радіо й електротехнікою, комп’ютерним програмуванням і фотографією.

Але не судилося. Не маючи військового досвіду до того Роман вирішив іти захищати Україну.

Вдома на нього чекали  батьки, дружина, сестра і двоє доньок. Поховали Романа Романюка на Алеї Слави в мікрорайоні Ракове Хмельницького. Вічна пам’ять Герою!

І сьогодні ж хмельничани попрощалися ще з одним захисником – Ярославом Дияком. Мобілізований загинув поблизу Бахмута. Пам’ятаємо якою ціною дається Перемога. Вічна Слава Героям!

" " " "