«Лабіринт значень»

1373

Мова символів закодована у живописі. У Хмельницькому обласному художньому музеї відбулось відкриття виставки Олександра Дубовика «Лабіринт значень». Один з провідних митців України у 87 років досі продовжує створювати картини. Його творчість унікальна, адже через полотно він несе філософію світу та позитиву.

Букет художника  Олександра Дубовика – це той закодований символ, який можна побачити у кожній картині. Саме його мистецтвознавці називають найбільшим відкриттям 21 століття в українському мистецтві. Для самого автора робіт кожен створений символ – це абетка, завдяки якій він спілкується з глядачем.

Подивитися на картини легенди-«шістдесятника» пройшло чимало містян. Розповідають, виставка чудова, кожна картина змушує зупинитися і подивитися на мистецтво дещо глибше.

Окрім відкриття нової експозиції, у художньому музеї відбулася ще одна довгоочікувана подія. Коли заходиш до виставкової зали одразу помічаєш нове освітлення, на яке чекали майже 15 років. Втім, за останній місяць дві виставкові зали повністю оновили. Відтепер кожна картина експозиції підсвічується окремо.

Реалізувати бажаний проект вдалося завдяки підтримці народного депутата України Сергія Мельника. Він спрямував двісті тисяч гривень з державної субвенції на модернізацію музейного освітлення. Нардеп каже, зараз велика проблема із фінансуванням саме обласних соціальних закладів через децентралізацією.