Методисти відзначають свій ювілей .

1015

Свій ювілей відзначають методисти. 10 жовтня, на базі Хмельницького обласного інституту післядипломної підготовки, відзначали створення методичних кабінетів в Україні. На захід запросили працівників галузі з усієї Хмельницької області. Також були присутні й ветерани цієї справи. Всі вони зробили невід’ємний вклад в освітній процес.

Методист – це велична робота за покликанням. Їм кожного дня доводиться вдосконалювати власні знання і ділитися своїми навичками з педагогами. Світлана Бобровнік вже ветеран методичної справи. Цій нелегкій роботі присвятила 50 років свого життя. Каже, за цей час змінила не одну посаду та завжди залишалася вірною своїй справі.

За 50 років професія методиста тісно переплелася з діяльністю всіх освітніх закладів Хмельниччини. І вже неможливо уявити навчальні процеси без їхньої кропіткої роботи. Нині в умовах децентралізації працівники галузі взагалі стали незамінними. Вони систематизують роботу в  дитячих садочках, школах, видавництвах та вищих навчальних закладах.

Методисти – чудові організатори та лідери. У своїй роботі вони об’єднують людей, допомагають адаптуватися до навчальних змін і зробити педагога сучасним. Ще декілька років тому  на державному рівні існували сумніви щодо необхідності  такої професії в країні. То зараз вона вважається престижною та важливою.

 

" " " "