456 млн. грн. витратить «Служба місцевих автодоріг» на ремонт автошляхів Хмельниччини

1014

А тим часом понад чотириста п’ятдесят мільйонів гривень на дороги місцевого значення витратять цього року на Хмельниччині. Розподілом цього майже пів мільярдного бюджет займається створена на початку року «Служба місцевих автодоріг». Вона нині утримує понад п’ять тисяч кілометрів хмельницьких доріг. Втім, за виділені гроші зможе відремонтувати лише трохи більше як сотню кілометрів. Однак в таких місцинах, де катка не бачили десятиліттями.

Це карта, на якій позначені ділянки доріг, які ремонтуватимуть цьогоріч. Обирали для ремонту, каже керівник Служби місцевих автодоріг, найгірші ділянки.

Йдеться про поточний середній ремонти. Всі чотириста п’ятдесят мільйонів гривень розподілені й на понад чотири десятки об’єктів проведені тендери. Кожному району дісталася пропорційна до кілометрів доріг кількість грошей. Так найбільше доріг місцевого значення на Кам’янеччині, тож саме півдню краю дістанеться найбільше коштів на дорожні роботи.

І це – тільки початок, переконують у службі місцдоріг. На наступні роки створений цьогоріч Державний дорожній фонд збільшуватиме фінансування, за кілька років тільки на шляхи місцевого значення Хмельниччини виділятимуть ледь не мільярд гривень.