БОЙОВІ ПТАШКИ НА ВАРТІ

159

Зльот за зльотом військовослужбовці навчаються літальній справі. Під патронатом сертифікованого інструктора 7 днів захисники вивчають будову бпла та правила польоту.

Ураження цілей є однією із головних для бпла. Тому, дрон оснащують спеціальним обладнанням. Принцип його роботи знати не менш важливо.

Ще до недавнього часу бпла використовували для цивільних цілей. Та з початком війни дрони стали потужним елементом розвідки та бою, і саме ці маленькі пташки як ніколи рятують наших захисників.

Окрім навчання аеророзвідці, військових також додатково ознайомлюють із тактичною медициною. А саме однією із найголовніших дій – накладанням турнікету. Наголошують він обов’язково повинен бути сертифікований.

Для навчання військовослужбовцям потрібно було декілька потужних літальних апаратів. Кошти для їх придбання добровольчому формування тергромади Афган виділив благодійний фонд сім’ї Лабазюк «Ми поруч».

Пройти курс тактичної аеророзвідки та ведення бою можуть військовослужбовці різних підрозділів, працівники правоохоронних органів та дснс.

" " " "