SCHOOL OF CHAMPIONS

262

Медалі у чемпіонаті з баскетболу отримують представниці школи № 19. Їх команда зайняла друге місце серед дівчат.

Чемпіонат розпочався в листопаді, а турніри проводили щочетверга та п’ятниці.

Участь у шкільній лізі брали 11 команд дівчат та 6 команд хлопців. Кожна з яких сильна, а гравці гарно підготовлені. Тож ігри були важкими – це підтверджує капітан команди ліцею №9.

Таких чемпіонатів раніше у громаді не було. Започаткували його минулого року. Ініціатива учням сподобалась – тому вирішили такі спортивні зустрічі робити традиційними.

Гру серед дівчат не вважають складною представниці ліцею №2. Юнки вибороли перемогу та стали першими серед 11.

Спортивні турніри серед школярів – це можливість розвантажитись та зайнятись додатково улюбленою справою.

Шкільну лігу у форматі змагань планують продовжувати надалі, щоправда вид спорту щоразу змінюватимуть.