ЩО ЗАНАДТО – ТО НЕ ЗДОРОВО

619

Літо триває, а тому збільшується число охочих мати засмагу на власному тілі. Однак золотаво-коричневий колір шкіри – не лише краса. Насправді так від УФ-променів захищає себе організм.

Як то кажуть, що занадто – то не здорово. На тому наголошує лікар. Каже, найкраще для сонячних ванн обирати години, коли ультрафіолет нешкідливий.

Як пояснює медик, перед тим як тіло стане смаглявим, шкіра має порожевіти, але не почервоніти. Бо інакше – це  сигнал про сонячний опік. Якщо ж він з’явився – не гайте часу, а вирушайте додому чи до лікаря.

Коли ви на сонці, то краще перебувати у затінку. Також важливу роль грає  одяг з натуральних тканин. До того ж, не забувайте про головні убори. Важливо пам’ятати і про косметичні зволожуючі засоби із SPF-фільтром. Перед виходом на вулицю, перевірте в інтернеті чи  у застосунку “Погода” інформацію про індекс ультрафіолетового випромінювання.

Спеціалісти наголошують, що не бажано тривалий час перебувати під променями сонця алергікам і тим, хто має захворювання серця або очей. А також вагітним жінкам і дітям до 2х років. Їм достатньо прогулятись по вулиці протягом 15-20 хв. Отриманого запасу вітаміну D вистачить надовго.

" " " "