ВІРНИЙ КЛЯТВІ ГІППОКРАТА

379

Сотні врятованих життів на рахунку реаніматолога, уродженця Славутчини Володимира Тернового. 45 років життя він присвятив лікарській практиці. А чергове професійне свято зустрів серед підопічних Хмельницького геріатричного пансіонату. Каже, – «так склалася доля». Втім, ні про що не жалкує, і якби довелося прожити ще одне життя,- знову присягнув би клятві Гіппократа.

Володимир Терновий – поет, письменник, заслужений донор України, лікар із 45 річним стажем. Рятувати людей йому, здається, судилося з самого дитинства.

Після закінчення Вінницького, нині, медичного університету, у Володимира Тернового розпочинається лікарська практика. Проходить шлях рентгенолога, травматолога, педіатра, сімейного лікаря, реаніматолога. Працює на Буковині та в Хмельницькому на швидкій.

Каже, – за 45 років було безліч випадків, коли, доводилося покладатися лише на себе і Бога.

Володимир Терновий і зараз готовий рятувати життя. Але, каже, ноги не слухаються. Особливо болить, – коли чує звістки про загиблих і поранених на фронті. Переконує, – якби не хвороба – був би поруч із захисниками.

27 липня професійне свято, день медичного працівника, Володимир Терновий зустрічає серед підопічних Хмельницького геріатричного пансіонату. Тут він вже півтора року. Каже, – «Діти роз’їхалися по світу. Так склалася доля». Втім, ні про що не жалкує. І якби була можливість прожити ще одне життя,- знову присягнув би клятві Гіппократа.

Зараз у Володимира Тернового 14 написаних книг, – із розповідями, спогадами, віршами. Дві з яких на медичну тематику і ще одна під назвою «Тест на совість» у процесі друку.

" " " "