Жінки в поліції, або Прекрасний дільничний

1623

Служба в органах – не жіноча справа. За руйнацію старого як світ стереотипу в органах беруться усе завзятіше та активніше. Жінок у формі сьогодні можна побачити майже так само часто, як і чоловіків. А їхнім заслугам сильна половина людства може навіть позаздрити. Наш наступний сюжет – про копа, яким пишається все Кам’янець-Подільське відділення поліції.

Знайомтеся, це – Оксана Козловська. Жінка-офіцер – гордість Кам’янець-Подільського відділення поліції. За 10 років в органах вона здобула і повагу, і довіру серед колег, більшість із яких, звісно, чоловіки.

Віталій Мельник протягом тривалого часу працює із Оксаною пліч-о-пліч. Обидва поліцейських – дільничні у Гуменецькій ОТГ.  Територія обслуговування чимала. 21 село і понад 14 тисяч населення. Голова об’єднаної територіальної громади каже, до копів – жодних претензій – усе встигають.

Колеги-поліцейські кажуть, усе тому, що працювати із Оксаною легко й приємно. Вона – професіонал своєї справи і крапка.

Жителі ОТГ кажуть, не лише жінки, а й дебошири-чоловіки жінку у формі сприймають краще.

Сама дільнична зізнається, робота не  в кабінеті, а в полі – досить складна. Хоча, не приховує, іншої, напевно, і не хотіла б.

Кажуть, що служба в органах – не жіноча справа. Сьогодні в поліції руйнують даний стереотип. Представниць прекрасної половини людства серед правоохоронців більшає. А їхнім заслугам можуть позаздрити навіть чоловіки. Оксану Козловську сьогодні ставлять у приклад всім дільничним.