Н-03 знову патрулюють

1218

Н-03 – знову під прицілом поліції. Віднедавна хмельницьким патрульним довірили частину траси Житомир-Чернівці. Наразі місцеві поліціянти обслуговують відрізок від міста Хмельницького і до кордону з Чернівецькою областю. На цьому проміжку цілодобово патрулюють два рухомих екіпажі, ще один стоїть на посту у селі ДовжОк Кам’янець-Подільського району.

Наразі місцеві поліціянти обслуговують відрізок траси від міста Хмельницького і до кордону з Чернівецькою областю. На цьому проміжку цілодобово патрулюють три екіпажі.

Незабаром такі ж автівки отримає і траса від Вінницької до Тернопільської областей. Окрім більш, ніж піврічного досвіду на М12, це, мабуть, єдине, що наразі відрізняє першу на другу гілку дорожньої поліції Хмельниччини. Стаціонарні пости у Війтівцях та селі Довжок так саме облаштовані системами відеоспостереження, а рухомі екіпажі працюють над однаковими завданнями.

Якщо все таки повернутися до основного – то типовим порушенням для Н-03 є нехтування швидкісним режимом та, звісно, недотримання правил обгону.

А відтак усіх водіїв поліціянти наполегливо просять не порушувати та вкотре нагадують – віднедавна Н-03 знову патрулюється.

 

" " " "