На другій автостанції облаяли сліпого.

1148

На хмельницькій автостанції облаяли сліпого. Одна із працівниць нецензурною лайкою накинулася на чоловіка лише через те, що він попросив швидше продати квиток. Чоловік на конфлікт не провокував і не вступав у словесну перепалку з жінкою – вийшов на вулицю і розплакався. Свідками цього стала ціла черга людей, котрі стояли за квитками у касу. Вони і звернулися до нашого телеканалу із проханням допомогти.

Пані Ліля того дня збиралася їхати на батьківщину. Стала в чергу за квитком – вона довго не просувалася. В кабінеті у касира точилась жвава дискусія. Дві працівниці автостанції, не зважаючи на людей теревенили і не відпускали білети. Жінка каже, зробила панянкам зауваження – нарвалася на лайку – справа звична – нічого такого. Переконує, тоді з ситуацією змирилася, доки не трапилася наступна. Прямісінько перед касою стояв чоловік із білою тростиною – тепер вже він звернувся до розлючених панянок.

Замість того, аби допомогти незрячому одна із жінок накинулася на нього. Спершу, каже пані Ліля, запропонувала знайти собі поводиря, а потім перейшла на особистісне та нецензурну лайку.

Пані Ліля додає, чоловік мовчки вийшов з приміщення вокзалу, встав посередині перону і не стримав емоцій.

Тоді, каже пані Ліля, пускати цю ситуацію на самоплин просто не мала права. Тим паче, вона була не сама. Пані Наталія – іще одна людина із черги, котра чула та бачила все і не змогла стояти осторонь.

І саме її застали у кабінеті директорки після того, як прийшли скаржитись. Жінка, кажуть, і при своїй керівниці не вибирала слів.

Разом із жінками до чоловіка пішла лише директорка.

Ми намагалися знайти чоловіка, якого образили. На жаль, не вдалося. Скаржитись на працівницю автовокзалу письмово він не став. До речі, її вже покарали – дали догану.

Що трапилось із підлеглою керівничка автостанції, каже, не знає. Переконує, жінка – хороший працівник.