На Хмельниччині активно триває сезон жнив. Підсумки тижня .

923

На Хмельниччині активно триває сезон жнив. Зараз техніка у полях збирає ранні зернові: озиму пшеницю, ячмінь та ріпак. Попри складні погодні умови навесні, аграрії сподіваються на щедрий врожай. Адже усіма силами намагалися вберегти майбутнє зерно застосовуючи різні технології вирощування культур. І вже мають перші результати роботи.

Сезон жнив на Хмельниччині  у  розпалі.  Нині аграрії активно збирають ранні зернові.  На тепер встигли обробити більше 80-ти відсотків полів ячменю, – розповідають в облдержадміністрації.  Додають, – враховуючи цьогорічні погодні умови – земля вродила щедро.

Про результати врожайності озимої пшениці говорити поки що зарано.  Приміром останньої зібрали тільки десять відсотків від загальної площі посівів. А це в межах двохсот двадцяти тисяч гектарів.

Аби отримати щедрий врожай у Групі компаній «Вітагро» доклали максимум зусиль. За рослинами постійно доглядали, адже тривала посуха 2018-го могла зашкодити зерну.

Завдяки сучасним технологіям вирощування культур  та плідній праці хліборобів нині мають багатий врожай.

Аграрії розповідають,- кількість та якість врожаю залежить від багатьох факторів. Безумовно, це погодні умови, а також професійний підхід. Тому до сезону жнив готувалися відповідально і заздалегідь. Приміром,  суттєво оновили технічний парк та розширили команду фахівців. А ще ретельно підготували обладнання та складські приміщення до прийому зерна.

За два тижні аграрії планують повністю завершити збирання ранніх зернових. Тим часом в облдержадміністрації прогнозують, – показники врожайності на Хмельниччині цьогоріч будуть, як завжди, високими.

" " " "