На Хмельниччині правоохоронці та рятувальники здійснюють перевірки в будинках пристарілих

Після трагічних подій в Харкові поліцейські та працівники ДСНС Кам'янець-Подільського району провели ряд перевірок у місцевих геріатричних пансіонатах

692

У зв’язку з трагічними подіями, котрі днями трапилися в Харкові, в регіонах України почали здійснювати перевірки пожежної безпеки в місцевих будинках для літніх людей. Про це повідомила прес-служба Національної поліції Хмельницької області.

Не обійшли подібні заходи стороною і Хмельницьку область. Так, одним з перших перевірених на Хмельниччині подібних закладів став Вільховецький будинок-інтернат для літніх людей, що розташований в Кам’янець-Подільському районі.

При цьому особливу увагу правоохоронці звертали на обізнаність мешканців таких будинків з  алгоритмами дій у надзвичайних ситуаціях, зокрема – під час пожежі.

Як зазначили в прес-службі поліції, в ході перевірок у закладі не виявили якихось суттєвих порушень, які б могли в подальшому призвести до трагічних наслідків. Правоохоронці у доступній формі нагадали і мешканцям, і персоналу елементарні правила поведінки та порядок першочергових дій під час пожеж чи інший надзвичайних ситуацій, щоб запобігти можливим трагічним ситуаціям в подальшому.

Читайте також: На Хмельниччині протягом доби пожежники врятували від вогню дві оселі

Працівники Кам’янець-Подільського районного управління поліції запланували провести такі перевірки і зустрічами в усіх будинках для літніх людей на території обслуговування в найкоротший термін.

" " " "